Senior Recruiter IT [Gdańsk/Warszawa]

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, Wipro (międzynarodowej firmy z branży IT), poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk, Warszawa
nr ref.: 8601/SR
adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

• min. 5 lat doświadczenia w progresywnej rekrutacji w branży IT,
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
• doświadczenie w pracy związanej z konsultingiem i usługami IT,
• doświadczenie w zarządzaniu, coachingu i rekrutacji (w szczególności za pomocą mediów społecznościowych),
• znajomość programów brandingowych,
• umiejętność kreatywnego pozyskiwania kandydatów, planowania strategicznego i zarządzania projektami.

Obowiązki:

• wykonywanie obowiązków rekrutera 360°,
• udział w spotkaniach grupowych, biznesowych i przywódczych w różnych strefach czasowych,
• codzienna praca z lokalnymi (wschodnia Europa) i zdalnymi (Indie) działami,
• nawiązywanie partnerskiej współpracy z członkami Senior Leadership,
• rozwijanie innowacyjnych rozwiązań pozyskiwania pracowników zatrudnionych na wyższych stanowiskach technicznych w kontynentalnej i wschodniej Europie,
• praca z czołowymi agencjami rekrutacyjnymi.

Nasz Klient oferuje:

• zatrudnienie w oparciu o kontrakt (B2B) przez pierwsze 6 miesięcy (po tym okresie możliwość przejścia na umowę o pracę),
• możliwości rozwoju - zarówno na poziomie lokalnym jak i międzynarodowym,
• możliwość poznania różnych globalnych firm,
• wykorzystanie umiejętności językowych do obsługi klientów,
• przyjazne środowisko pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Cały Etat
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Osoba kontaktowa::   Katarzyna
Telefon:   508283065
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 4894 | Nr: #23708